Byt 3+kk pro vytvoření dle vašich představ

Fakta

  • Žižkov, Praha
  • 75 m2
  • 6.399.000 Kč

Proč koupit?

  • Interiér dle vašich představ
  • Zrekonstruovaný secesní dům
  • Šarm prvorepublikového bytu, druhé patro
Pokud hledáte prvorepublikový byt s vysokými stropy, špaletovými okny a dvoukřídlými dveřmi, zároveň s podmínkou absolutně čistého secesního domu s výtahem a zejména dobré lokality – tato nemovitost pak stojí určitě za prohlídku. Jedná se o byt 3kk ve druhém patře, který se prodává ve stavu shell and core – tj. s nově přivedenými sítěmi ke dveřím bytu. Rekonstrukce bytu je ponechána na budoucím vlastníkovi, který si (buď za pomoci architekta či sám) vytvoří interiér dle svých představ. Developer je připraven též poskytnout zajímavou cenovou nabídku na požadované stavební práce.
Orientace bytu je jih-sever, k dispozici je též venkovní komora umístěna ve vnitrobloku u domu (ideální pro uskladnění kol či jiného volnočasového vybavení).
Možná si říkáte, že cenové nastavení bytu ve stavu shell and core je vysoké… ale – téměř všechny prvky zaručující trvalou hodnotu nemovitosti jsou zde splněny: překrásně zrekonstruovaný secesní dům, luxusní výtah, šarm prvorepublikového bytu a skvělá lokalita v docházkové vzdálenosti od centra – z naší zkušenosti víme, že tato nemovitost na své hodnotě neztratí.
Žižkov je stále trochu neprávem opomíjená lokalita, přestože šarmem se vyrovná řadě jiným prestižnějším adresám. Tato lokalita (někdy také nazývaná pražský Montmartre) je původem bohémská čtvrť plná nočního života, kaváren, barů, umělců, a protože se rozkládá na vyvýšenině, jsou její ulice malebně úzké a strmé. Dostupnost do centra města je vynikající - pěšky nebo tramvají, občanská vybavenost, parky, sportoviště – vše v dosahu.
Kupující neplatí provizi; energetický štítek na vyžádání.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Žižkov
Praha
75 m2
6.759.000 Kč
více >
Žižkov
Praha
76 m2
6.984.000 Kč
více >
Žižkov
Praha
50 m2
6.240.000 Kč
více >
Smíchov
Praha
105 m2
5.750.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.