Prodej vily Velká Dobrá

Fakta

  • Velká Dobrá, Kladno
  • 429 m2
  • Cena na vyžádání

Proč koupit?

Exkluzivně k prodeji nabízíme velkoryse řešený rodinný dům v příjemné lokalitě nedaleko Prahy. V interiéru Vás zaujme vzdušný obývací prostor propojen s kuchyňským koutem a samostatnou spižírnou.
Obývacímu prostoru dominuje výrazná dlažba, pískovcová fontána, funkční krb a zajímavé dřevěné ochozy. Z obývacího prostoru se vchází na velkou zastřešenou terasu a taky ke krytému bazénu s francouzkými okny do zahrady. K bazénu dále přiléhá sauna a fitness místnost. Dům má sedm ložnic - dvě ložnice v přízemí, pět v patře. Téměř každá ložnice je propojena s vlastní šatnou a koupelnou. Na zahradě je vybudovaný menší dům vhodný různému využití – dílna, kreativní prostor apod. Zahrada je udržovaná, má vzrostlé stromy, jezírko. K domu náleží garáž pro 2 auta, další 4 parkovací stání jsou možná na pozemku.
Dům je umístěn v obci Velká Dobrá, která má ideální přímé napojení na dálnici – dojezd na hranici Prahy je 7min. V okolí Velké Dobré začínají křivoklátské lesy tj. ideální pro cyklistiku, turistiku, jen pár minut odsud je vyhlášený golfový areál Botanika s vynikající gastronomií.
Cena na vyžádání.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.