Pronájem COOL mezonetového bytu 2+kk pro náročné

Fakta

  • Vokovice, Praha
  • 65 m2
  • 18.000 Kč/měsíc

Proč pronajmout?

  • Moderní trendy byt s opravdovým zážitkem z bydlení
  • Nadstandardní vybavení, které patří do vyšší cenové kategorie
  • Byt je situován v kvalitně zrekonstruovaném domě, jeho okolí má dobrou infrastrukturu
Jste nároční?
Nepochybně ano, a proto Vám nabízíme k pronájmu nový luxusní mezonetový byt o dispozici 2+kk ve 4. a 5. podlaží kompletně zrekonstruovaného činžovního domu. Byt je zařízený do nejmenšího detailu a nabídne opravdový zážitek z bydlení.
V první řadě jde o moderní nábytek vyrobený na míru ve vysokém lesku, dále o italské doplňky a kuchyň vybavenou spotřebiči Beko (včetně myčky na nádobí) a nádobím ve vyšším než běžném standardu.
Ve volných chvílích můžete využívat 4K Ultra HD televizor se 140 cm uhlopříčkou zabudovaný ve stěně, případně špičkový Hi-Fi audio systém Elac a Marantz. Relaxovat také můžete v lodžii s výhledem do malého parku. V zimě či létě je Vám k dispozici špičková smart home klimatizace LG (umí nejen ochladit, ale i přitopit).
O Váš kvalitní spánek se kromě kvalitní postele 160x200 cm postarají black-outové žaluzie v ložnici. Proti-sluneční venkovní rolety jsou ve všech 5 střešních oknech. Mimochodem podobný standard nabízejí í elektrické venkovní zatemňovací žaluzie v obývacím pokoji a kuchyni.
Součástí bytu jsou dále 2 koupelny s vanou, sprchovým koutem a elektronickým bidetem nebo sušičkou Miele. Využít můžete také 2 uzamykatelné interní úložné prostory.
Za příplatek je možný profesionální úklidový servis, (cena 500 Kč za úklid). Byt je nabízen k dlouhodobému pronájmu (1 rok, případně 6 měsíců za nájem o 20% vyšší). Poplatky činí 2.000,-Kč, přičemž energie budou převedeny na nájemce. Z důvodu opravdu nadstandardního vybavení bytu je požadována kauce 30.000,- Kč.
Dům se nachází v blízkosti stanice metra Bořislavka. Občanská vybavenost se nachází v těsné blízkosti domu (Billa, restaurace, atd.). Jedná se o unikátní mezonetový byt, na Prahu velmi netypický, a to ve vyhledávané rezidenční lokalitě plné zeleně a s vynikajícím spojením do centra Prahy a na letiště Václava Havla.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.