Rodinný dům ve výjimečné lokalitě blízko Prahy

Fakta

  • Nouzov, Unhošť
  • 110 m2
  • 4.400.000 Kč

Proč koupit?

  • Okouzlující lokalita Nouzova s velkými pozemky a velkorysou architekturou
  • Čistý vzduch a překrásná příroda stvořená pro procházky, cyklistiku a jiné venkovní aktivity
  • Dům, který můžete proměnit a vtisknout mu svůj vlastní styl
Hledáte výjimečné bydlení v kultivovaném okolí, v naprostém klidu a soukromí, přesto dobře dostupné na denní dojíždění do Prahy?
Nabízíme dům, který je situován na rovinatém pozemku o rozloze 800 m2 v bezprostřední blízkosti lesa. V 1.NP je situován obývací pokoj s kuchyní, v podkroví se nachází dvě ložnice. Dům je celý podsklepený, je napojen na elektřinu, plyn, kanalizaci, má vlastní vrtanou studnu, garáž na pozemku. Před osmi lety byl dům zateplen, čemuž odpovídají nízké provozní náklady.
Dům dnes nabízí jen omezený standard, a proto může být vhodný ke kompletní renovaci, která jej s trochou inspirace může proměnit ve velmi výjimečné bydlení. Domu můžete vtisknout svůj vlastní styl.
V přímém sousedství se nacházejí rodinné domy či letní sídla s vlastním bazénem nebo tenisovými kurty. Dům je umístěn v obci Nouzov u Unhoště, která patří společně s Roztoky, Černošicemi či Jevany do tzv. villegiatur - letovisek kam se začali od poloviny devatenáctého století sjíždět zámožnější Pražané a stavět svá letní či trvalá sídla. Obec si zachovala ucelenou podobu rezidenční vilové oblasti díky prvorepublikovým vilám umístěných ve velkoryse pojatých zahradách (min. výměra 2000m2) se vzrostlými stromy, k vidění je zde architektura secesní, funkcionalistická i novodobá. Velkým bonusem je čistota místního ovzduší.
Okolí Nouzova je ideální k cyklistice či turistice, nedlouhou chůzí lesní cestou objevíte vyhlášený Areál Botanica, www.arealbotanica.cz, kde strávíte den s golfem, tenisem, dětskou zábavou či vynikající gastronomií.
Nouzov je umístěn na okraji Křivoklátských lesů, dostupnost do Prahy je 20min, letiště Praha 15min. Nejbližší občanská vybavenost, školka, nákupní centrum či lékař jsou vzdáleny 5min v obci Unhošť, dále 10min Kladno či 15min Zličín. Nouzov tak nabízí svým obyvatelům jedinečnou kombinaci rezidenčního bydlení v klidném místě plném zeleně a s rychlým spojením do Prahy.
Přijďte objevit kouzlo obce Nouzov u Unhošti, pokud dosud neznáte, budete udiveni.
U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost inzerována v energetické třídě G.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.