realitní bluehouse blog

"Nejlepší myšlenka ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že je všechno úplně jinak."

- Václav Havel -
V jednoduchosti je krása, ale občas se v rámci našich realitních úvah vyplatí podívat se pod kůži pojmům, které rádi používáme, aniž bychom měli dostatek energie se nad nimi hlouběji zamýšlet.
Bhouse_670
Vyzkoušeli jsme si v praxi při jedné z našich realizací eklektický styl. Nebyli jsme přitom přehnaně odvážní, což je vpravdě asi logické tvrzení, protože daný styl by měl snést skoro všechno.
Bhouse_805
Rozhodnutí o způsobu prodeje nemovitosti bývá intuitivní. Jeho dopad si zpětně neověříte, přesto existuje poměrně velká jistota, že do celkového výnosu z prodeje nemovitosti významně promluví.
Bhouse_658
Přinášíme Vám první reálný pohled do nových bytových jednotek projektu renovace činžovního domu Na Výšinách 6, na kterém se designově a marketingově podílí realitní butik BlueHOUSE.
Bhouse_59
Letná je dnes jednou z nejrychleji se rozvíjejících pražských čtvrtí s množstvím útulných kaváren, netradičních obchodů a dalších míst, která stojí za to obdivovat. Pohled na Pražský hrad z Letenské pláně dokresluje strategické umístění této lokality v rámci Prahy.
Bhouse_678

Prémiové příspěvky

Archiv blogu

Vyhledávání podle klíčových slov

Sledujte nás

Čtvrtletník realitního blogu

Fields marked with an * are required

Bhouse v Home&Garden TV

Tereza Michalová jako jediný český makléř provádí Prahou diváky amerického populárního pořadu LIVE HERE, BUY THIS.

Poznejte BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme.