realitní bluehouse blog

"Nejlepší myšlenka ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že je všechno úplně jinak."

- Václav Havel -
Proč se neřídit náladami mediálních titulků? Čeho se držet, abychom v roce 2019 činili ta správná rozhodnutí? Přinášíme pár doporučení, jak se orientovat na stále méně čitelném realitním trhu.
Pojďme se na realitní trh dívat více s nadhledem, doporučuje Dan Michal z realitního butiku BlueHOUSE. Buďme méně roztržití a bude nám veseleji. Naše chování bude najednou více racionální.
V jednoduchosti je krása, ale občas se v rámci našich realitních úvah vyplatí podívat se pod kůži pojmům, které rádi používáme, aniž bychom měli dostatek energie se nad nimi hlouběji zamýšlet.
Vyzkoušeli jsme si v praxi při jedné z našich realizací eklektický styl. Nebyli jsme přitom přehnaně odvážní, což je vpravdě asi logické tvrzení, protože daný styl by měl snést skoro všechno.
Rozhodnutí o způsobu prodeje nemovitosti bývá intuitivní. Jeho dopad si zpětně neověříte, přesto existuje poměrně velká jistota, že do celkového výnosu z prodeje nemovitosti významně promluví.

Prémiové příspěvky

Archiv blogu

Vyhledávání podle klíčových slov

Sledujte nás

Čtvrtletník realitního blogu

Fields marked with an * are required

Bhouse v Home&Garden TV

Tereza Michalová jako jediný český makléř provádí Prahou diváky amerického populárního pořadu LIVE HERE, BUY THIS.

Poznejte BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme.