realitní bluehouse blog

"Nejlepší myšlenka ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že je všechno úplně jinak."

- Václav Havel -
Představujeme Vám jedinečný projekt renovace překrásného činžovního domu, který klade důraz na zachování původních secesních prvků a který se doplňkově nebojí opřít o moderní soudobý design.
Bhouse_Na Výšinách 6
Kam se posunou ceny na evropském realitním trhu a která města přitáhnou největší zájem investorů? Jaké typy realitních projektů jsou dnes v Evropě nejvíce v kursu? Obě otázky se shodně týkají budoucnosti, ale poradit si s nimi úplně stejně nedokážeme.
Bhouse_14
Provize je jednoduchým nástrojem obchodu. Má sloužit výhradně k motivaci druhé strany, aby co nejefektivněji usilovala o dosažení námi požadovaného výsledku. Více provize neumí. Pokud od jejího použití očekáváme více, pak se ve vlastním obchodu zcela ztrácíme.
Bhouse_co nám o provizi neřekli_2017
Život Vás občas zavede na místa, kde máte pocit určitého privilegia. Pro mě takové kouzlo měla prvorepubliková vila na Nouzově, která zazářila ve filmu Báječná léta pod psa. Když o ní dnes znovu přemýšlím, uvědomuji si, jak skvělým místem byla pro bydlení.
Bhouse_Nouzov_20120819_7037
Má dobrá rada svoji cenu? Umíte si nechat poradit? Dosáhnete lepšího výsledku, když společně táhnete za jeden provaz nebo když ve vztahu taktizujete? Realitní trh nabízí spoustu poučení, kde obyčejné pravdy přehlížíme.
Bhouse_pariz_107

Prémiové příspěvky

Archiv blogu

Vyhledávání podle klíčových slov

Sledujte nás

Měsíčník realitního blogu

Fields marked with an * are required

Bhouse v Home&Garden TV

Tereza Michalová jako jediný český makléř provádí Prahou diváky amerického populárního pořadu LIVE HERE, BUY THIS.

Poznejte BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme.