3+kk v ulici Na Výšinách, Praha 7 – část obce Bubeneč, Letná

3+kk v ulici Na Výšinách, Praha 7 – část obce Bubeneč, Letná

Fakta

  • Bubeneč, Praha 6
  • 62 m2
  • 6.700.000 Kč

Proč koupit?

  • Žádaná lokalita s prvorepublikovým kouzlem pražské Letné
  • Nadčasová rekonstrukce bytu i celého domu
  • Secesní dům se zajímavou investiční hodnotou do budoucna
Nabízíme nově zrekonstruovaný byt v prvorepublikovém domě na Praze 7 v ulici Na Výšinách, část obce Bubeneč, Letná. Tří pokojový byt umístěný v prvním nadzemní podlaží je součástí citlivé renovace secesního domu, která kladla důraz nejen na zachování původních historických prvků, ale i na propojení s moderním designem.
Byt se může pochlubit řadou zajímavých designových prvků jako jsou originální vypínače Berker 1930 z ušlechtilého porcelánu Rosenthal, klasické litinové radiátory nebo atypickou celoprosklenou vstupní stěnou do koupelny, která je vybavena vanou. Na zakázku byly vyrobeny repliky původních vstupních dveří, okna jsou replikami původních špaletových oken s izolačními skly. Prvorepublikový ráz domu podtrhují vysoké stropy.
Koupě bytu představuje zajímavou investiční příležitost, neboť přináší kombinaci nadčasového domu, kompletně zrekonstruovaného prvorepublikového bytu s vynikající dispozicí a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.