Industriální loft s nádechem New Yorku, Praha 5 - Smíchov

Industriální loft s nádechem New Yorku, Praha 5 - Smíchov

Fakta

  • Smíchov, Praha
  • 340 m2
  • 28.000.000 Kč

Proč koupit?

  • Newyorský charakter, italský design - nadčasový byt s mezinárodním přesahem
  • Unikátní velkorysý loft v architektonicky oceněné přestavbě bývalé továrny
  • Blízkost centra města i divoké přírody Prokopského údolí
Nabízíme k prodeji výjimečný nezařízený loft designovaný do stylu newyorkských ateliérů, který se nachází v 5 a 6. podlaží tovární haly s původním charakterem a oceněnou řadou mezinárodních titulů (Best International Redevelopment a Best European Interior Design 2008).
Trojúrovňový byt s panoramatickými výhledy je ve své hlavní úrovni řešen jako otevřený prostor obývacího pokoje s dvojitou výškou stropu navazující na designovou kuchyni s Miele spotřebiči a jídelnu s výhledy na Prahu. Na tomto patře je zádveří s velkorysou šatnou a koupelna.
Horní patro je využitelné jako dvě oddělené ložnice s výstupem na střešní terasu o velikosti 140m2, která nabízí kryté posezení, zeleň a překrásné výhledy na Prahu. Spodní úroveň je relaxační - k dispozici je sauna a privátní ložnice, přičemž tato úroveň má separátní vstup ven.
Velkoformátová okna s protihlukovými skly a elektronicky ovládanou stínící technikou spolu s vybavením dodávají tomuto bytu dokonalou atmosféru luxusu. Samozřejmostí jsou nadstandardy v podobě klimatizace, designové koupelny, masivní dřevěné podlahy a špičkový nábytek s doplňky, které pochází z dílen renomovaných italských výrobců.
Loft je situován v rezidenčním souboru bývalé tovární haly v blízkosti komerčního centra Anděl, a zároveň nedaleko klidné překrásné přírody Prokopského údolí.
Energetická třída typu B.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.