Investiční 1kk v oceněném projektu prvorepublikového domu

Investiční 1kk v oceněném projektu prvorepublikového domu

Fakta

  • 46 m2
  • 5.913.000 Kč

Proč koupit?

  • Při pronájmu zajímavý měsíční výnos
  • Secesní dům si zachová svoji hodnotu i do budoucna
  • Blízkost Prahy 1 a oblíbeného parku Stromovka
Investiční 1kk v oceněném projektu prvorepublikového domu.
Nabízíme na prodej 1kk v citlivě zrekonstruovaném domě z roku 1909. Jde o bydlení, které chytře kombinuje ducha novostavby a zároveň historického domu tradiční pražské čtvrti Letná s nádhernou fasádou a čistým interiérem. Projekt díky tomu získal cenu veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku 2017 pro Prahu 7. Vybrat si můžete ze 2 velmi podobných bytů.
Koupě této nemovitosti v sobě skrývá atraktivní investiční příležitost, v současné době se ceny nájemních bytů s podobnou metráží a standardem ve stejné ulici pohybují kolem 15.000Kč/měsíc.
Klidné a příjemné bydlení v samotném centru města zajišťují nová kvalitní dřevěná okna s izolačními trojskly. Splněné jsou nejnáročnější hlukové normy. Standard bytu charakterizují na zakázku vyrobené repliky vstupních dveří s bezpečnostním kováním a repliky dobových pokojových dveří s mosazným kováním, dále domovní videotelefon s barevným displejem, keramická velkoformátová dlažba v koupelně a WC, designová sanita a nově položené dřevěné parkety.
Příznačným rysem domu je čistý a svěží interiér s řadou secesních prvků, které podtrhuje starožitné osvětlení. K dispozici je nový výtah. Výsledkem není pouze opravená nemovitost, ale vytvoření působivého standardu, který nabídne nevšední bydlení.
Byt, který nabízíme k prodeji, se nachází v nově postaveném 6 a 7 patře.
Koupě bytu představuje zajímavou investiční příležitost, neboť přináší kombinaci nadčasového domu, kompletně zrekonstruovaného prvorepublikového bytu s vynikající dispozicí a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné (blíže viz https://www.bhouse.cz/2018/04/18/prazska-letna).

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.