Mimořádný velkorysý 6kk u parku Ladronka

Mimořádný velkorysý 6kk u parku Ladronka

Fakta

  • Smíchov, Praha
  • 372 m2
  • Cena na vyžádání

Proč koupit?

  • Velkorysý prostorný byt s terasami, parkováním, výhledy
  • Interiér proveden v luxusních materiálech s citem pro detail
  • Mimořádná lokalita pomezí Prahy 5 a 6, přímo u parku Ladronka
Nabízíme k prodeji designový byt doladěný do posledního detailu dle architektonické studie. Bytu vládnou světlé odstíny, čisté linie, přirozené denní světlo a nerušené výhledy do zeleně. Každá místnost má vstup na terasu, která obklopuje celý byt, téměř každý pokoj má taktéž svoji vlastní koupelnu, wc a nadstandardní úložné prostory. Byt má velkorysou rozlohu o 260m2, přičemž dobře promyšlená kompozice bytu rozděluje jednotlivé zóny bytu na společné, soukromé i relaxační.

Interiér bytu je tvořen vstupní halou, otevřeným kuchyňským koutem, jídelním a obývacím prostorem, dále hlavní ložnicí s en-suite koupelnou, navazující pracovnou, dvěma dětskými pokoji s vlastní koupelnou a dalším separátním pokojem s vlastní koupelnou.
Byt je situován v posledním nadzemním podlaží, komfort bydlení umocňuje výtah, který vede přímo z garáží do bytu, k bytu náleží tři parkovací stání a tři sklepy. Tento byt je vysoce nadstandardní dále nejen díky venkovní vířivce či sauně, ale především díky celkovému způsobu provedení s důrazem na volbu jednoznačně luxusních materiálů (dřevěná podlaha, úložné prostory, betonové stěrky, další designové zařizovací materiály).

Lokalita přímo u parku Ladronka nabízí ideální kombinaci bydlení v klidném místě plném zeleně, blízko dobrých škol, výbornou občanskou vybavenost i velké možnosti volnočasových aktivit.
Tuto nemovitost můžeme směle řadit mezi nejluxusnější nabídky na pražském realitním trhu a to zejména díky kombinaci vynikající lokality, výhledům do zeleně, velkorysými terasami, parkovacími stáními a dokonalému preciznímu provedení interiéru.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Břevnov
Praha
372 m2
Cena na vyžádání
více >
Košíře
Praha
114 m2
Cena na vyžádání
více >
Ořechovka
Praha
101 m2
-
více >
Košíře
Praha
106 m2
-
více >
Hlubočepy
Praha
162 m2
-
více >
Smíchov
Praha
340 m2
-
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.