REZERVACE Originální loft 3+kk s krbem v renovovaném secesním domě

REZERVACE Originální loft 3+kk s krbem v renovovaném secesním domě

Fakta

  • Bubeneč, Praha
  • 90 m2
  • 9.790.000 Kč

Proč koupit?

  • Vysoká kultura bydlení
  • Nadčasová rekonstrukce, která nešetřila na kvalitních materiálech
  • Secesní dům se zajímavou investiční hodnotou do budoucna
Nabízíme na prodej nový originální loft 3+kk, který se pyšní moderním stylem, zároveň je však umístěný do citlivě zrekonstruovaného prvorepublikového domu z roku 1906.
Celý byt v sobě kombinuje duch obnovy historického secesního domu s řadou prvků soudobého designu, bližší informace o projektu získáte na www.navysinach6.cz.
Jedinečný loftový prostor je tvořen kuchyní s obývákem, který dále doplňuje první ložnice s koupelnou a samostatným WC ve spodním patře a druhá ložnice v horním patře.
Základní standard bytu tvoří originální vypínače Berker 1930 z ušlechtilého porcelánu Rosenthal, klasické litinové radiátory nebo koupelnová luxusní skleněná mozaika až do výše stropu. Přirozenou dominantou jsou velká střešní okna Solara Historik, která jsou určena pro památkově chráněné oblasti. Na zakázku byly vyrobeny nové moderní hladké dveře a jako replika byla položena nová dubová parketová podlaha. Byt má ještě v projektu přípravu na krb.
Příznačným rysem domu je čistý a svěží interiér s řadou secesních prvků, k dispozici je nový výtah. Výsledkem není pouze opravená nemovitost, ale vytvoření působivého standardu, který nabídne nevšední bydlení.
Byt, který nabízíme k prodeji, se nachází v nově postaveném 6 a 7 patře, cena uvedená v inzerci zohledňuje 15% DPH.
Koupě bytu představuje zajímavou investiční příležitost, neboť přináší kombinaci nadčasového domu, kompletně zrekonstruovaného prvorepublikového bytu s vynikající dispozicí a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné.
Návrh designových řešení, prezentaci projektu a prodej bytových jednotek zajišťuje realitní butik Blue HOUSE www.bhouse.cz.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Bubeneč
Praha
90 m2
11.300.000 Kč
více >
Bubeneč
Praha
114 m2
10.890.000 Kč
více >
Vršovice
Praha
131 m2
10.950.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.