Nízkonákladové elegantní bydlení v blízkosti Prahy

Nízkonákladové elegantní bydlení v blízkosti Prahy

Fakta

  • Vysoký Újezd, Beroun
  • 119 m2
  • 7.842.000 Kč

Proč koupit?

  • Dům za cenu bytu, lepší bydlení než na sídlišti
  • Atraktivní design, extrémně nízké ceny energií
  • Výjimečná obec s růstovým potenciálem
Nízkonákladové elegantní bydlení v blízkosti Prahy
Nabízíme cenově dostupné bydlení v atraktivní lokalitě blízko Prahy. Dům v designovém provedení se prodává za cenu bytu, má extrémně nízké náklady na energie a Vy se můžete těšit z okolní přírody s řadou cyklotras a golfovým hřištěm. Jaký kontrast proti okrajovým sídlištím v okrajových částech Prahy...
Domy v jednopodlažní nebo dvoupodlažní variantě mají dispozici 4+kk s celkovou obytnou plochou 119,27m2, vlastním pozemkem 661m2 a dvěma parkovacími stáními. Jde o pasivní domy, které mají mimořádně ekologický provoz, energetickou náročností patří do nejlepší kategorie A. Pochlubit se mohou stálým přívodem čerstvého vzduchu bez průvanu, což znamená, že příjemné teploty mají v zimě i v létě. Dům dýchá a teplo je uchováváno pomocí rekuperačního výměníku tepla. Na střeše se nachází fotovoltaický panel, díky čemuž je výměna vzduchu poháněna sluneční energií. Nabízena je rovněž příprava pro systém chytrého domu a zásuvka pro elektromobil. Teplotu domova si lze nastavit přes telefon.
Domy mají jednoduchou a přitom elegantní architekturu, díky tomu oceníte okolí svého bydlení. Jsou situovány ve výjimečné obci Vysoký újezd, která má své drobné historické centrum s Wellness hotelem, staví se zde střediskové obchodní centrum. Nachází se zde také mateřská a základní škola, obchod s potravinami, restaurace, fotbalové hřiště a prestižní golfový resort Albatross. Pro dopravu do hlavního města lze využít autobus, zastávka leží pouhých 300 metrů od domu. Dostupnost do Prahy je po dálnici D5, kdy budete na Zličíně již za 12 minut, v centru pak do 30 minut.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Dobřejovice
Dobřejovice
288 m2
7.400.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.