NEAKTIVNÍ: PRODÁNO 4+1 panel, výhled do Prokopského údolí

NEAKTIVNÍ: PRODÁNO 4+1 panel, výhled do Prokopského údolí

Fakta

  • Hlubočepy, Praha
  • 95 m2
  • -

Proč koupit?

  • Lokalita u Prokopského údolí s přímým výhledem
  • Lodžie u obývacího pokoje s východní orientací
  • Nadstandardní podlahová plocha bytu i sklepu
Nabízíme na prodej nadstandardně velký 4+1, s metráží 95 m2, ve velmi hezky udržovaném domě s novým výtahem.
Byt má obývací pokoj s prostorným balkonem s východní orientací, odkud se nabízí nádherný výhled do Prokopského údolí a na Barrandovské skály. Byt se nachází ve 3.patře.
V bytě je velké množství úložných prostor, vestavěné skříně, 3 neprůchozí ložnice, 2 koupelny (1x s WC) a také samostatné WC. Kuchyň má sklokeramickou desku, novou digestoř a myčku. Podlahy jsou kombinací dřevěných parket, plovoucích podlah a lina.
Dům prošel v nedávné době obnovou, kromě nového výtahu má také nové stoupačky, plastová okna, podlahy na chodbách a vyměněné balkóny. Chodby jsou prostorné a prosvětlené a velkou předností je to, že na jednotlivých patrech se nachází pouze 4 byty a celkově má dům jen 30 bytů. K bytovému domu náleží i pozemek patřící spoluvlastníkům o celkovém rozměru 1857 m2, z čehož 1484 m2 tvoří zahrada kolem domu.
K dispozici je taktéž velký sklep a volné společné prostory v suterénu. Garážové stání je možné pronajmout přímo v protější budově.
Veškerá občanská vybavenost je v okolí, mimo jiné základní škola, poliklinika, akvapark. V bezprostřední blízkosti se nachází obchody jako Billa nebo Lidl, menší obchůdky jako květiny, papírnictví, domácí potřeby, cukrárna, restaurace atd. Skvělá dostupnost do centra tramvají (30min), nebo k metru (10min), nabízí se procházky do klidného Prokopského údolí, kolo, odpočinek. K dispozici ihned.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Hlubočepy
Praha
229 m2
Cena na vyžádání
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.