NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Filmová vila v blízkosti Prahy

NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Filmová vila v blízkosti Prahy

Fakta

  • Nouzov, Unhošť
  • 250 m2
  • 13.900.000 Kč

Proč koupit?

  • Nadstandardně velkoryse zrekonstruována vila s citem pro detail
  • Mimořádná lokalita plna prvorepublikových vil i soudobé architektury ve velkorysých vzrostlých zahradách
  • Dobrá dostupnost do Prahy - 20min
Prvorepubliková vila, jež zářila ve filmu Báječná léta pod psa, byla kompletně zrekonstruována v roce 2002 a dosud minimálně užívána.

Rekonstrukce byla provedena s citem pro detail i praktičnost – dřevěné podlahy, podlahové vytápění, kuchyně propojena s jídelnou a dále s obývacím prostorem, 2 koupelny s vanou i sprchou, 3 ložnice v patře a v suterénu prádelna i fitness místnost. Architektem navržena a nově dostavena je garáž pro tři vozidla s dálkovým otvíráním a impozantní dlážděnou příjezdovou cestou.

Celý interiér domu je velice světlý, okna poskytují výhledy do zeleně vlastní rozlehlé zahrady se vzrostlými stromy. Kuchyně umožňuje přímý vstup na 40m2 terasu spojenou se zahradou - jako stvořené pro rodinné snídaně či večeře.
Velkorysá zahrada dává majiteli pocit příjemného, ničím nerušeného soukromí.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - obecní voda, plyn (vlastní kotel), kanalizace.

Pokud hledáte bydlení jako na zámku a 20min dojezd autem na okraj Prahy není na obtíž, kontaktujte nás ohledně prohlídky.
Mimořádná úroveň bydlení v historické zrekonstruované vile s pohádkovým příběhem.

Okolí Nouzova přímo vyzývá k cyklistice či turistice. Můžete obdivovat krásy údolí potoku Kačák či nedaleké lomy Amerika a nebo si vychutnat brunch a zahrát golf na pár kilometrů vzdáleném, 9-ti jamkovém hřišti Golf clubu Botanika.

Video: Dům se také objevil v pořadu LIVE HERE, BUY THIS americké televize HG TV, kde Tereza Michalová provádí vybranými nemovitostmi. Díky videu si můžete prohlédnout interiér domu na odkazu http://www.bhouse.cz/tereza-michalova - video vpravo- dům uvidíte v čase videa 3:29).

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.