NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Loftový byt na Smíchově

NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Loftový byt na Smíchově

Fakta

  • Smíchov, Praha
  • 105 m2
  • 5.750.000 Kč

Proč koupit?

  • Atypický půdní loftový byt
  • Terasa, výhled, světlo
  • Lokalita Smichova - jen pár minut do centra či do přírody
Nabízíme na prodej loftový byt o podlahové ploše 125m2 s možností dispozice 2+1, případně 3+1, v posledním patře secesního pavlačového domu na Smíchově. Byt je vhodný k okamžitému využívání s možností doplňkových investic.
Byt je umístěn přímo u projektu zrenovované industriální budovy, bývalé tiskárny, s luxusními apartmány - Ateliery Spektrum.
Byt je ponechán jako velký otevřený prostor s dostatečným množstvím oken a tím i možností dispozičních úprav dle přání. Prostor je zajímavým způsobem rozčleněn do několika podlahových úrovní, což spolu s vysokými stropy a trámy dotváří klasický šarm půdních bytů. Terasa 8m2 je příjemná pro pohodlnou relaxaci či bbq, má jižní orientaci a mimo jiné i výhled na Vyšehrad.
Dům je secesní s původními prvky, pavlačemi, zdobným zábradlím i původní dlažbou. Má rovněž výtah. Je v udržovaném stavu, průběžně dochází k dílčím opravám a rekonstrukcím.
Parkování k dispozici na ulici. Bus na metro Smíchov 1 zastávka, tram Lihovar 10min pěšky.
Lokalita Smíchova se velmi rychle rozvíjí, Anděl patří mezi hlavní business centra v Praze, městská část má plán na budoucí revitalizaci celé oblasti Smíchovského nádraží. Jen pár minut od domu začíná Prokopské údolí (oblast Děvín, Dívčí Hrady) – ideální pro dlouhé procházky či sport. V sezóně funguje pravidelný přívoz Lihovar-Žluté lázně.
V okruhu 1km doporučujeme hned dvě stejně originální místa jako je námi nabízený byt – umělecké centrum MeetFactory, jejichž program není jen o výtvarném umění, divadle a hudbě… a též WineFood Market, který je nejen o vytříbených italských potravinách podávaných v industriálním prostoru.
Uvedená cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Žižkov
Praha
74 m2
5.800.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.