PRODÁNO Prvorepubliková vila v dokonalém provedení, Praha 5 - Žvahov

PRODÁNO Prvorepubliková vila v dokonalém provedení, Praha 5 - Žvahov

Fakta

  • Hlubočepy, Praha
  • 400 m2
  • 36.000.000 Kč

Proč koupit?

  • Architektonický skvost - kombinace šarmu první republiky a nadčasové precizní rekonstrukce
  • Umístění ve vilové čtvrti v blízkosti Prokopského údolí
  • Soukromí, výhled, klid, přesto uprostřed města
Čtyřpodlažní vila o dispozici 7+kk situovaná v celistvé zástavbě prvorepublikových vil v oblasti Praha 5, nabízí komfortní bydlení pro nejnáročnější klienty.

Vila byla v roce 2010 renovována pod vedením renomovaného architekta ing. Arch. Jana Štempela a jeho atelieru www.stempel.cz.
Základním tématem domu bylo vytvoření nadčasového bydlení pro pětičlennou rodinu s dostatkem soukromí v klidné a dobře dostupné části města.
Cílem renovace vily bylo původní objekt repasovat do prvorepublikové podoby a nově přidané části jasně odlišit novotvary, evidentně vyjadřující dobu svého vzniku. Tomu odpovídá i celková jednoduchost a čistota řešení, materiálová střídmost a elegance do nejmenšího detailu.

V původní části suterénu se nachází hlavní vstup do domu s velkorysou vstupní halou, úložnými prostory, technickým zázemím, prádelnou, koupelnou s wc a pokojem vhodným jako pracovna či herna. Před vstupem do domu je nově přistavěná rozlehlá dvojgaráž.
Na úrovni přízemí je hlavní obytný prostor, jehož dominantou je interiérový nábytkový blok, koncipován jako knihovna, vedle níž se za elegantně vysokými dveřmi skrývá koupelna, WC a komora. Otevřený velkorysý prostor kuchyně s jídelnou a obývací část s krbem volně navazují na vstup na terasu a zahradu.
V patře naleznete ložnicovou část vily – hlavní ložnice s inteligentně zakomponovanou šatnou a a plně vybavenou koupelnou, dále dětský pokoj, který může být rozdělen na dva pokoje, s vlastní koupelnou. V podkroví jsou dále dva velké pokoje s také vlastním příslušenstvím.

Vila vás zaujme svým dokonalým stylem.

Nachází se v lokalitě Hlubočepy - Žvahov, v bezprostřední blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí. Naleznete zde cyklostezky, pěší trasy na vápencový vrch Děvín a oblast Dívčích Hradů, odkud můžete obdivovat překrásný výhled na Prahu z nepříliš známé perspektivy.

Interiér 315 m2, zastavěná plocha 201 m2, terasa 24m2, garáž 62m2, pozemek 671 m2.
U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost inzerována v energetické třídě G.

Tereza Michalová

Realitní Broker
tereza.michalova@bhouse.cz
+420 777 650 865
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.