NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Reprezentativní byt s balkónem 3+kk v krásném udržovaném domě

NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Reprezentativní byt s balkónem 3+kk v krásném udržovaném domě

Fakta

  • Dejvice, Praha
  • 103 m2
  • 11.500.000 Kč

Proč koupit?

  • Prostorové uspořádání bytu v kombinaci s celkovým standardem
  • Stylový dům s velmi čistým a udržovaným interiérem
  • Velmi žádaná lokalita Dejvic
Nabízíme k prodeji prostorný byt s balkonem ve 3. patře pěkně udržovaného činžovního domu v pražských Dejvicích pár kroků od metra. Kombinace výborné lokality, stylového domu s nadstandardním interiérem a dobrá dispozice bytu s řadou kvalitních řešení dávají dané nemovitosti výborný potenciál i do budoucna.
Byt prošel v nedávné minulosti celkovou rekonstrukcí, přičemž důraz byl kladen na kvalitu materiálů a zachování původních prvků. Standard bytu dnes představují dubové parkety, velká špaletová okna, dobové dveře či moderní a promyšlené osvětlení. To vše doplňuje plně vybavená kuchyňská linka s dražšími designovými spotřebiči a vestavěné skříně v hale i v obou ložnicích. Orientace bytu je východ-západ.
Vlastní dispozice 3+kk zahrnuje prostornou vstupní halu, rozlehlý světlý obývací pokoj s jídelním prostorem a na míru zhotovenou kuchyňskou linkou, dvě ložnice, orientované do klidného vnitrobloku, koupelnu, samostatnou toaletu, komoru. K jedné z ložnic přiléhá balkón, který vybízí k příjemnému posezení.
Interiér domu je čistý a prosvětlený, k dispozici je poměrně nový moderní výtah, vnitroblok je dobře udržovaný. SVJ je bonitní, dobře hospodaří.
Dejvice jsou výstavní čtvrtí s širokými ulicemi, zelení, nádhernými činžovními domy, obchody, kavárnami a restauracemi. Ideální vzdálenost do centra či na letiště, blízkost ČVUT, kvalitní architektura, parky a vynikající služby tak naplňují všechny předpoklady pro komfortní klidné bydlení a činí Dejvice čtvrtí v mnoha směrech unikátní a jedinečnou.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.