PRODÁNO Prodej 1+kk s pozemkem v renovovaném secesním domě

PRODÁNO Prodej 1+kk s pozemkem v renovovaném secesním domě

Fakta

  • Letná, Praha
  • 46 m2
  • 4.200.000 Kč

Proč koupit?

  • Zachování secesních prvků, promyšlený design v každém detailu
  • Nadčasová rekonstrukce, která nešetřila na kvalitních materiálech
  • Secesní dům se zajímavou investiční hodnotou do budoucna
Nabízíme na prodej nově renovované 1+kk ve vyšším standardu a s vlastním pozemkem. Jednotka je součástí projektu obnovy okouzlujícího secesního domu Na Výšinách 6 z roku 1906 s důrazem na zachování původních historických prvků. Projekt se zároveň snaží o citlivé propojení s moderním designem, více na www.navysinach6.cz.
Jednotka má francouzská okna, která umožňují přímý vstup na vlastní pozemek o výměře 43.8m2. Vysoký standard celého projektu zajišťují materiály a zařizovací předměty vysoké kvality. Příkladem jsou originální vypínače Berker 1930 z ušlechtilého porcelánu Rosenthal. Vlastní interiér domu je čistý s řadou secesních a nových svěžích prvků, pozornost přitahuje původní zábradlí nebo dlažba, dále zvonky, osvětlení či nový výtah v kombinaci s dobovými dveřmi a okenicemi. Výsledkem nemá být pouze opravený dům, ale vytvoření působivého standardu, který nabídne nevšední bydlení.
Koupě 1+kk představuje zajímavou investiční příležitost, neboť přináší kombinaci nadčasového domu, kompletně nově vybavené jednotky a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné. Na www.navysinach6.cz můžete zhlédnout inspirativní video, které Vám představí duši projektu. Návrh designových řešení, prezentaci projektu a prodej bytových jednotek zajišťuje realitní butik Blue HOUSE www.bhouse.cz.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.