Pronájem bytu v ulici Na Výšinách

Pronájem bytu v ulici Na Výšinách

Fakta

  • Bubeneč, Praha
  • 51 m2
  • 24.000 Kč/měsíc

Proč pronajmout?

  • Vynikající lokalita
  • Citlivě zrekonstruovaný secesní dúm
  • Nadčasový design bytu
K pronájmu nabízíme velmi zajímavý, nově zrekonstruovaný byt v prvorepublikovém domě v Praze na Letné. Byt je umístěný ve 4. patře a je součástí citlivé renovace secesního domu, která kladla důraz nejen na zachování původních historických prvků, ale i na propojení s moderním designem nábytku.
Byt se může pochlubit řadou zajímavých designových prvků jako jsou originální vypínače Berker 1930 z ušlechtilého porcelánu Rosenthal, klasické litinové radiátory nebo atypickou celoprosklenou vstupní stěnou do koupelny. Na zakázku byly vyrobeny repliky původních vstupních dveří, okna jsou replikami původních špaletových oken s izolačními skly. Prvorepublikový ráz domu podtrhují vysoké stropy.
Prvního nájemce čeká kombinace nadčasového domu, kompletně zrekonstruovaného prvorepublikového bytu s vynikající dispozicí a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné - se spoustou parků, kaváren, restaurací a obchodů. Byt se nabízí částečně, nebo zcela vybaven dle přání klienta. Cena: 25.000 CZK + poplatky.
Volný od 1.11.2018

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.