Pronájem pěkného bytu 2+kk přímo u parku Jezerka

Pronájem pěkného bytu 2+kk přímo u parku Jezerka

Fakta

  • Nusle, Praha
  • 40 m2
  • 13.500 Kč/měsíc

Proč pronajmout?

  • Pěkný byt po rekonstrukci
  • Místo plné zeleně
  • Výborná dostupnost do centra
Pronájem velmi pěkného bytu 2+kk v těsné blízkosti parku Jezerka. Byt má rozlohu 40 m2, je umístěn ve 3 podlaží udržovaného činžovního domu s výtahem a je orientovaný do vnitrobloku. Dispozice se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Vybavení zahrnuje plně vybavený kuchyňský kout, pračku, plynový kotel, plastová okna, plovoucí podlahy, dlažbu.
Byt se nachází v nejatraktivnější části Nuslí, V místě se nachází vyhlášené obchůdky, restaurace, ke chvílím odpočinku a relaxaci vybízí park Jezerka, za kulturou můžete vyrazit do divadla Na Jezerce. Lokalita nabízí výborné spojení do centra města, pouhé 4 minuty trvá cesta na metro Pankrác. Parkování je možné na ulici, kde se nachází parkovací zóny pro rezidenty. Poplatky za služby činí 2 300,-Kč, plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
Bydlení v klidné ulici, v místě plném zeleně, s plnou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.