Pronájem prvorepublikové vily v blízkosti Prahy

Pronájem prvorepublikové vily v blízkosti Prahy

Fakta

  • Nouzov, Unhošť
  • 250 m2
  • 24.000 Kč/měsíc

Proč pronajmout?

  • Nádherná prvorepubliková vila
  • Mimořádná lokalita plna prvorepublikových vil i soudobé architektury ve velkorysých vzrostlých zahradách
  • Dobrá dostupnost do Prahy - 20min
Pronájem krásné prvorepublikové vily v obci Nouzov.

Interiér domu tvoří obývací pokoj, prostorná kuchyně s jídelnou, 3 ložnice v patře, 2 koupelny, v suterénu prádelna a fitness místnost.
Celý interiér domu je velice světlý, okna poskytují výhledy do vlastní rozlehlé zahrady se vzrostlými stromy. Kuchyně umožňuje přímý vstup na 40m2 terasu spojenou se zahradou - jako stvořené pro rodinné snídaně či večeře.
Velkorysá zahrada dává majiteli pocit příjemného, ničím nerušeného soukromí.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - obecní voda, plyn (vlastní kotel), kanalizace. Výše nájmu činí 24.000,-Kč/měs., poplatky 6.000,-Kč/měs.
Okolí je ideální k cyklistice či turistice, nedlouhou chůzí lesní cestou objevíte vyhlášený Areál Botanica, kde strávíte den s golfem, tenisem, dětskou zábavou či vynikající gastronomií.
Nouzov je umístěn na okraji Křivoklátských lesů a obec si zachovala ucelenou podobu rezidenční vilové oblasti díky prvorepublikovým vilám umístěných ve velkoryse pojatých zahradách, k vidění je zde architektura secesní, funkcionalistická i novodobá. Velkým bonusem je čistota místního ovzduší. Dostupnost do Prahy je 20min, letiště Praha 15min., nejbližší občanská vybavenost, školka, nákupní centrum či lékař jsou vzdáleny 5min v obci Unhošť, dále 10min Kladno či 15min Zličín. Nouzov tak nabízí svým obyvatelům jedinečnou kombinaci rezidenčního bydlení v klidném místě plném zeleně a s rychlým spojením do Prahy.
Mimořádná úroveň bydlení v historické zrekonstruované vile, která zářila ve filmu Báječná léte pod psa.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.