Pronájem velmi pěkného bytu 2+kk s balkónem

Pronájem velmi pěkného bytu 2+kk s balkónem

Fakta

  • Řepy, Praha
  • 43 m2
  • 16.500 Kč/měsíc

Proč pronajmout?

  • Krásný byt po kompletní rekonstrukci
  • Možnost využití privátní zahrady
  • Vyjímečné bydlení v žádané lokalitě
Pronájem velmi pěkného světlého dvoupokojového bytu s balkónem umístěného v 2.patře kompletně zrekonstruovaného viladomu s vlastní zahradou. Celý dům prošel velmi nákladnou rekonstrukcí s citem pro detail a praktičnost. Byt disponuje novou, na míru zhotovenou plně vybavenou kuchyňskou linkou, krásnou prostornou koupelnou se sprchovým koutem, vanou a pračkou, vestavěnými skříněmi. Na podlahách vinyl a dlažba. Cena měsíčního nájmu je ve výši 18.000,- Kč, zálohy na poplatky činí 4.500,- Kč a zahrnují veškeré poplatky včetně elektřiny a internetu. K dispozici je možné parkování na pozemku za poplatek 1.000,-Kč/měs.. Dům se nachází ve vilové čtvrti s kompletní občanskou vybaveností v blízkém okolí, výbornou dopravní dostupností do centra a na letiště Václava Havla. Množství volnočasových aktivit a relaxace nabízí nedaleký lesopark Hvězda či sportovně relaxační areál Ladronka. Vyjímečné bydlení v žádané lokalitě s možností využití privátní zahrady.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Hloubětín
Praha 9
70 m2
19.000 Kč
více >
Liboc
Praha
94 m2
18.500 Kč
více >
Dejvice
Praha
53 m2
19.500 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.