REZERVACE Moderní byt s terasou a parkovacím stáním

REZERVACE Moderní byt s terasou a parkovacím stáním

Fakta

  • Kyje, Praha
  • 48 m2
  • 2.999.000 Kč

Proč koupit?

  • Slunný krásný byt s garážovým stáním a terasou
  • Vyhledávaná lokalita v blízkosti přírody a metra
  • Výborná občanská vybavenost
Prodej slunného krásného bytu v jednom z nejúspěšnějších bytových projektů. Bytová jednotka o užitné ploše 48 m2 je umístěna v 1.nadzemním podlaží moderního bytového domu. Byt je proveden v kvalitním standardu - plovoucí podlahy, keramická dlažba, okna s bezpečnostním sklem, bezpečnostní dveře. Byt je vybaven moderní , na míru zhotovenou kuchyňskou linkou, dle domluvy nábytkem. K bytu náleží prostorná terasa a garážové stání umístěné v 1 PP v hodnotě 300 000,- Kč, které není součástí kupní ceny. Celková cena včetně garážového stání činí 3. 299.000,-Kč + provize.
Jedná se o žádanou lokalitu s výbornou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. Nákupní a zábavné centrum Černý Most je pouhých 5 min. autem, 1 stanice metrem. Stanice metra Rajská zahrada je v docházkové vzdálenosti (15.min do centra Prahy), zastávka autobusu Lipenská přímo v areálu, bezproblémová doprava autem je zajištěna přímým napojením na Pražský okruh. Okolí projektu je stvořené pro aktivní trávení volného času, v těsné blízkosti se nachází Hloubětinský park, Kyjský rybník, Bažantnice. Unikátní lokalita splňující nároky na zdravé a moderní bydlení, bydlení v místě, které Vás osloví množstvím zeleně, krásnou přírodou a výbornou dopravní dostupností.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.