NEAKTIVNÍ: REZERVACE Prodej bytu 3+kk v nevšedním standardu secesního domu

NEAKTIVNÍ: REZERVACE Prodej bytu 3+kk v nevšedním standardu secesního domu

Fakta

  • Bubeneč, Praha
  • 98 m2
  • 11.990.000 Kč

Proč koupit?

  • Zachování secesních prvků, promyšlený design v každém detailu
  • Nadčasová rekonstrukce, která nešetřila na kvalitních materiálech
  • Secesní dům se zajímavou investiční hodnotou do budoucna
Představujeme Vám neobyčejný byt 3+kk stavitele a architekta R. Schindlera. Díky jeho rukopisu jde o jeden z nejpůvabnějších bytů v prvorepublikovém domě na pražské Letné.
Originální 3+kk je součástí citlivé renovace secesního domu Na Výšinách 6 z roku 1906, více na www.navysinach6.cz. Projekt renovace charakterizuje zachování původních historických prvků, ale i propojení s moderním designem. Výsledkem není pouze opravený dům, ale vytvoření působivého standardu, který nabídne nevšední bydlení.
Obdivovat můžete například originální vypínače Berker 1930 z ušlechtilého porcelánu Rosenthal, klasické litinové radiátory, atypickou celoprosklenou vstupní stěnu do koupelny nebo luxusní skleněnou mozaiku až do výše 3m, případně i oblý přechod mezi stěnou a stropem (fabion). Na zakázku byly vyrobeny repliky původních dveří, repliky původních špaletových oken s izolačními skly a položena byla jako replika nová dubová parketová podlaha. Prvorepublikový ráz domu podtrhují vysoké stropy.
Architekt a mecenáš Schindler, který v domě řadu let bydlel, byl rovněž význačnou osobností českého olympijského hnutí a pomohl v roce 1906 zachránit fotbalovou Spartu před krachem.
Koupě bytu představuje zajímavou investiční příležitost, neboť přináší kombinaci nadčasového domu, kompletně zrekonstruovaného prvorepublikového bytu s vynikající dispozicí a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné. Na www.navysinach6.cz můžete zhlédnout inspirativní video, které Vám představí duši projektu. Návrh designových řešení, prezentaci projektu a prodej bytových jednotek zajišťuje realitní butik Blue HOUSE www.bhouse.cz.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Vršovice
Praha
131 m2
10.950.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.