Šarmantní Penthouse 6+kk s terasou v uměleckém stylu

Šarmantní Penthouse 6+kk s terasou v uměleckém stylu

Fakta

  • Košíře, Praha
  • 217 m2
  • 21.900.000 Kč

Proč koupit?

  • Prostorný byt se soukromím pro každého člena rodiny
  • Stavebně tvořen 2 byty, ideální pro vícegenerační bydlení
  • Osobitý design s uměleckým nádechem
Praktický a šarmantní Penthouse 7+kk s terasou v uměleckém stylu.
Toužíte po nevšedním a vícegeneračním bydlení v blízkosti centra Prahy? Nabízíme k prodeji mnohapokojový mezonetový Penthouse v nejvyšším patře činžovního domu v bezprostřední blízkosti Kavalírky nedaleko Smíchova. Vhodné nejen pro vícečlenné rodiny, ale také pro lidi, kteří pracují doma a zároveň mají rádi své soukromí. Z celého obytného prostoru vyzařuje originální styl s uměleckým nádechem od stávajících majitelů.
Předmětem prodeje je bytová jednotka, která je stavebně tvořena dvěma oddělenými byty nacházejícími se v 6 a 7 patře domu. Žádné další jednotky na patrech nejsou, díky tomu celý prostor nabízí budoucím majitelům řadu ojedinělých možností, jak s ním pracovat, například využít pro již zmiňované vícegenerační bydlení.
Rozloha prvního bytu nacházejícím se v 6 a 7 patře domu činí nyní 164,3m2 + 19,8m2 terasa. Prodávaný Penthouse je v 6 patře tvořen rozlehlým obývacím pokojem s kuchyní a jídelním koutem o velikosti 47,3m2, dvěma ložnicemi vždy o 12,3m2, koupelnou s WC, samostatným WC, šatnou a komorou (pracovnou), v 7 patře pak dvou pokojovou galérií s 16,5m2 a 13,8m2, resp. pokojem (pracovnou) o 11,1m2. Druhý byt o dispozici 1+kk v 6 patře má rozlohu 43,0m2 + 2,5m2 balkónek.
Vybavení bytu odráží vyšší standard, jsou zde například dřevěné podlahy a prosklený prostor, výsledkem je svěží prostor pro relaxaci a moderní bydlení, které má duši.
Lokalita Kavalírky jako dominanta Košíř se pyšní osobitou historií spojenou s novoklasicistní budovou, která svého času sloužila jako filmový ateliér, ve kterém do roku 1929 vznikaly velmi úspěšné němé filmy. Najdete tu rovněž gymnázium Nad Kavalírkou nebo některá sportoviště. Celá oblast se dnes významně rozvíjí, objevují se nové developerské projekty, což vše přispívá k širší popularitě Kavalírky a z dlouhodobého hlediska povede k růstu atraktivity bydlení a očekávanému nárůstu hodnoty nemovitostí v této tradiční části Prahy.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.