Šarmantní Penthouse 6+kk s terasou v uměleckém stylu

Šarmantní Penthouse 6+kk s terasou v uměleckém stylu

Fakta

  • Košíře, Praha
  • 164 m2
  • Cena na vyžádání

Proč koupit?

  • Prostorný byt se soukromím pro každého člena rodiny
  • Možnost přikoupit menší byt pro vícegenerační bydlení
  • Osobitý design s uměleckým nádechem
Praktický a šarmantní Penthouse 6+kk s terasou v uměleckém stylu
Toužíte po nevšedním a prostorném bydlení v blízkosti centra Prahy?
Nabízíme k prodeji mnohapokojový mezonetový Penthouse v nejvyšším patře činžovního domu v bezprostřední blízkosti Kavalírky nedaleko Smíchova. Vhodné nejen pro vícečlenné rodiny, ale také pro lidi, kteří pracují doma a zároveň mají rádi své soukromí. Z celého obytného prostoru vyzařuje originální styl s uměleckým nádechem od stávajících majitelů.
Rozloha bytu nacházejícím se v 6 a 7 patře domu činí nyní 164,3m2 + 19,8m2 terasa, přičemž ve vlastnictví majitelů je rovněž sousední malý byt 1+kk v 6 patře o velikost 43,0m2 + 2,5m2 balkónek. Předmětem prodeje mohou být oba byty, které společně jsou jedinými jednotkami v těchto patrech. K dispozici je tak ojedinělý oddělený prostor s využitelností pro vícegenerační bydlení. V současné době dochází k přípravě rozdělení výše zmíněných bytových jednotek v rámci prohlášení vlastníka (+zápis na katastru nemovitostí).
Prodávaný Penthouse je v 6 patře tvořen rozlehlým obývacím pokojem s kuchyní a jídelním koutem o velikosti 47,3m2, dvěma ložnicemi vždy o 12,3m2, koupelnou s WC, samostatným WC, šatnou a komorou (pracovnou), v 7 patře pak dvou pokojovou galérií s 16,5m2 a 13,8m2, resp. pokojem (pracovnou) o 11,1m2.
Vybavení bytu odráží vyšší standard, jsou zde například dřevěné podlahy a prosklený prostor, výsledkem je svěží prostor pro relaxaci a moderní bydlení, které má duši.
Lokalita Kavalírky jako dominanta Košíř se pyšní osobitou historií spojenou s novoklasicistní budovou, která svého času sloužila jako filmový ateliér, ve kterém do roku 1929 vznikaly velmi úspěšné němé filmy. Najdete tu rovněž gymnázium Nad Kavalírkou nebo některá sportoviště. Celá oblast se dnes významně rozvíjí, objevují se nové developerské projekty, což vše přispívá k širší popularitě Kavalírky a z dlouhodobého hlediska povede k růstu atraktivity bydlení a očekávanému nárůstu hodnoty nemovitostí v této tradiční části Prahy.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Nové Město
Praha
157 m2
Cena na vyžádání
více >
Smíchov
Praha
350 m2
Cena na vyžádání
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.