Vyšperkovaný dům s terasou za cenu bytu, nízké provozní náklady

Vyšperkovaný dům s terasou za cenu bytu, nízké provozní náklady

Fakta

  • Dubí, Kladno
  • 81 m2
  • 3.038.000 Kč

Proč koupit?

  • Velmi nadstandardní kvalita stavebních prací
  • Minimální provozní náklady díky chytrému zateplení
  • Vysoká hodnota bydlení za vynaložené peníze
Nabízíme k prodeji řadový dům, který prošel nákladnou rekonstrukcí pod dohledem velmi zkušeného stavitele. Dům má díky preciznímu odvodnění nulovou vlhkost, díky promyšlenému zateplení a možnosti použití krbu velmi nízké náklady na teplo. Významnou dominantou domu je velká terasa (18 m2) na střeše, která skýtá příjemné výhledy po okolí.
Třípodlažní dům v kladenské ulici Buštěhradská má promyšlený jednotný styl a krásnou cihlovou fasádu. Neopakovatelnou atmosféru domu umocňují originální prvky v podobě obkladů z přírodního kamene, atypického, na míru zhotoveného kovového zábradlí, dřevěných podlah či stylového vybavení.
Náročného kupujícího potěší bezpečnostní vstupní dveře, trezor, 3x TV, americká lednice v kuchyni, rozvody pro hudbu v koupelně nebo třeba masážní vana, kterou lze napouštět s pomocí telefonu.
V přízemí domu se nachází vstupní prostor, pokoj s krbem, šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, v prvním patře obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ve druhém patře ložnice, prostorná koupelna s toaletou. K pokojům v obou patrech přiléhají balkóny, každý o výměře 4,5 m2. V domě jsou kompletně nové rozvody, elektřina v mědi. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem či krbem s rozvody, v létě zajišťuje příjemnou teplotu klimatizace.
Vzhledem k nedávné rekonstrukci, celkovému vybavení domu a vynikající kvalitě provedení stavebních prací dům nevyžaduje žádné další investice či úpravy a je připraven pro nového majitele. Bydlení ve vlastním domě v okrajové části města Kladna, s veškerou občanskou vybaveností v místě a vynikajícím spojením do Prahy.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.