PRODÁNO Pozemek v překrásné oblasti Křivoklátských lesů, 20min od Prahy

PRODÁNO Pozemek v překrásné oblasti Křivoklátských lesů, 20min od Prahy

Fakta

  • Unhost, Unhost
  • 2027 m2
  • 3.990.000 Kč

Proč koupit?

  • Obec s prvorepublikovým šarmem, vily v rozlehlých soukromých zahradách
  • Pozemek nabízí maximální soukromí, výhled, klid
  • Kompletní inženýrské sítě na hranici pozemku
  • Dostupnost do Prahy 20min
Hledáte reprezentativní pozemek v kultivovaném okolí, v naprostém klidu a soukromí, přesto dobře dostupné na denní dojíždění do Prahy?

Nabízíme pozemek s kompletními inženýrskými sítěmi, s překrásným výhledem, ve velmi kultivované a renomované obci 20min západně od Prahy. K dispozici je celá studie luxusního rodinného domu kompletně připravena pro stavební povolení.
Stavební pozemek o velikosti 2027 m2 je přístupný po zpevněné komunikaci a dále volně navazuje na les. V sousedství se nacházejí rodinné domy či letní sídla s vlastním bazénem nebo tenisovými kurty.
Pozemek je umístěn v obci Nouzov u Unhoště, která patří společně s Roztoky, Černošicemi či Jevany do tzv. villegiatur - letovisek kam se začali od poloviny devatenáctého století sjíždět zámožnější Pražané a stavět svá letní či trvalá sídla. Obec si zachovala ucelenou podobu rezidenční vilové oblasti díky prvorepublikovým vilám umístěných ve velkoryse pojatých zahradách (min. výměra 2000m2) se vzrostlými stromy, k vidění je zde architektura secesní, funkcionalistická i novodobá.
Okolí Nouzova je ideální k cyklistice či turistice, nedlouhou chůzí lesní cestou objevíte vyhlášený Areál Botanica, www.arealbotanica.cz, kde strávíte den s golfem, tenisem, dětskou zábavou či vynikající gastronomií.
Nouzov je umístěn na okraji Křivoklátských lesů, dostupnost do Prahy je 20min, letiště Praha 15min. Nejbližší občanská vybavenost, školka, nákupní centrum či lékař jsou vzdáleny 5min v obci Unhošť, dále 10min Kladno či 15min Zličín.
Přijďte objevit kouzlo obce Nouzov u Unhošti, pokud dosud neznáte, budete udiveni.

U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost inzerována v energetické třídě G.

Tereza Michalová

Realitní Broker
tereza.michalova@bhouse.cz
+420 777 650 865
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.