Leading Real Estate Companies of the World

Jiná, proto výjimečná.

Asociace LeadingRe sdružuje nezávislé realitní společnosti se stejnou filosofií a prověřenou kvalitou služeb. Členství na pozvání (by-invitation-only) zaručuje důvěryhodné partnerství s klienty a mezi všemi zúčastněnými společnostmi.

Na straně jedné nové trendy, výměna zkušeností, možnost učit se od nejlepších a mezinárodní prestiž. Na straně druhé schopnost realizovat realitní transakce v celosvětovém měřítku. Jako jediní v České republice patříme do sdružení, které je díky svému jedinečnému konceptu protiváhou největších světových realitních franšíz.
– Asociace neustále roste, díky čemuž má pokrývá všechny zajímavé světové destinace. Prohlédněte si prodejní web Leadingre.com. –

Profil asociace

Leading Real Estate Companies of the World je globální síť s více než 500 top firmami s 5,000 kancelářemi v 50 zemích světa. Jde o prestižní organizací s garancí vysokého standardu poskytovaných služeb. Naše společnost je jediným českým subjektem, který místo v této organizaci získal. S námi tak nyní můžete obchodovat nemovitosti po celém světě.

 Organizace sdružuje nezávislé realitní kanceláře z různých zemí světa. Asociace funguje na teritoriálním základě, to znamená, že v každém regionu může mít zpravidla pouze jediného zástupce. Kanceláře si tedy navzájem nekonkurují, ale využívají vzájemné synergie tak, aby mohly pomáhat klientům z jiných částí světa, kteří mají zájem o realitní služby.

 V tomto směru se tedy významně liší od konceptu franšíz, které prodávají své licence pro fungování jiným realitním kancelářím.

– Členství v asociaci je pro nás příležitostí, jak se rozvíjet. Přivádí k nám zahraniční zájemce o nemovitosti v Praze. Umožňuje nám inzerovat přímo do zahraniční. –

Proč jsme usilovali o členství v této prestižní asociaci

  • Našim klientům můžeme nabízet moderní pojetí realitních služeb, neboť máme okamžitý přístup k nejnovějším trendům v realitním sektoru na celém světě. A jak to funguje?

    • Využíváme on-line spojení, které funguje na bázi intranetu a sociálních sítí (facebook) se všemi různými členy organizace.V přeneseném slova smyslu je to každodenní kontakt s celým realitním světem.

    • Účastníme se pravidelných akcí a různých konferencí organizace, které tento kontakt nečinní jenom virtuálním, ale osobním, což má v realitní činnosti zásadní význam.

  • Dokážeme našim klientům pomoci koupit zajímavé nemovitosti v řadě zemí světa, což je stále více a více celosvětovým trendem. Otevíráme také český trh pro zahraniční zájemce o nemovitosti.

    • Tento systém obchodování je prověřený časem a my jsme rádi, že se ho můžeme účastnit za jasných pravidel a v kontaktu s lidmi, se kterými pravidelně komunikujeme.

Čím více o trhu víte, tím výhodnější realitní transakce můžete realizovat