Rozdílový prvek transakce, který nepřehlédnete

Nezávazná konzultace k prodeji Vaší nemovitosti

Prodej Vaší nemovitosti je pro nás závazek, který bereme vážně. Nesbíráme velké množství nemovitostí do nabídky s tím, že jako drtivá většina makléřů jednu z nich občas prodáme. Naším cílem je prodat skutečně tu Vaši, a to za podmínek, které si společně stanovíme. Důvěra je křehká věc, a proto pracujeme transparentně.

Proč BlueHOUSE?

  1. Tržní cenová analýza zdarma.
  2. Díky důmyslnému marketingu prodáváme o Xset tisíc dráže = žádný výkup, žádní falešní kupci a další triky realitních kanceláří.
  3. Osobní přístup, kdy naši makléři znají lokalitu a starají se o Vás = žádný jackpot s desítkami nemovitostí, který hraje většina makléřů.
  4. Transparentní prodejní systém BHOUSE = vše, co se děje, kolem Vaší nemovitosti můžete kontrolovat on-line.

Odborná konzultace s Terezou Michalovou

Prodáváte? Pokud vyloženě nespěcháte  a chcete při prodeji dosáhnout maximálního výnosu, počítejte přibližně s obdobím 3-9 měsíců. Tato lhůta platí pro většinový segment, kterými jsou běžné pražské nemovitosti v přibližné ceně do 10mil. Kč. U nemovitostí za Prahou, kterým v současné době poptávka příliš nepřeje, a u dražších nemovitostí musíte počítat s delší lhůtou, což ale nevylučuje, že můžete prodat například za měsíc. Jde jen o to, že u výjimečných nebo dražších nemovitostí vybíráte mezi výrazně menší skupinkou kupujících.

Získejte kvalifikovaný názor

Prodej nemovitosti je běh na delší trať. Můžete být na začátku nebo uprostřed procesu prodeje, nicméně omyly a podceňování některých činností se nevyplácí. Konzultace Vám nezávazně poradí:
1. Jak chytře odhalit pravý potenciál nemovitosti kupujícím?
2. Jak získat z prodeje více než průměrní prodávající?
3. Jak si ověřovat důvěryhodnost a solventnost kupujících?
To vše při vědomí toho, že potřebujete:
1. Pravdivě atraktivní profil Vaší nemovitosti.
2. Proměnu potenciálních zájemců v reálné kupující.
3. Schopnost makléře být hybatelem organizace prodeje.

Právě dnes

Sjednejte si osobní schůzku se spolumajitelkou BlueHOUSE Terezou Michalovou na čísle 777 650 685. Chcete-li být sami kontaktováni, napište na michalova@bhouse.cz. Stačí jen Váš telefon a do předmětu mailu heslo BHOUSE PRODEJ.
Kliknutím na odkaz si zobrazíte její profil, včetně hodnocení reálných klientů.