Realitní butik BlueHOUSE

„Tvoříme koncept služeb s jasnou přidanou hodnotou, neboť dokážeme zvyšovat prodejní potenciál nemovitostí. To vše pro Váš dobrý pocit, když se o nás náhodou zmíníte svým známým.“

– Tereza Michalová, Dan Michal –

Investiční & realitní butik: Klíčem k úspěchu je správný záměr

Od samého počátku sázíme na promyšlené investice, které jsou spojeny rozvíjením potenciálu námi vybraných nemovitostí, díky čemuž dnes spravujeme vlastní malé portfolio. Hodnotu nemovitostí odvozujeme více od jejich finálního užitku než od pořizovací ceny.

Příklad současnosti? Na straně jedné promítáme dlouholeté zkušenosti do našeho developerského projektu renovace činžovního domu nebo na straně druhé proměňujeme historický dům s komerčními prostory v moderní živé centrum v souladu s nejnovějšími trendy při respektování ducha dané lokality.

Nemovitosti jsou náš příběh

Děláme, co nás baví. Blue HOUSE je ve svém jádru rodinným projektem, který vznikl počátkem roku 2012, a to na bázi více než 10-ti letých osobních zkušeností s realitními obchody pro vlastní potřebu a široké okolí rodiny a známých. Významně také čerpá z dlouhé praxe s podnikáním a z profesních zkušeností v příbuzných sektorech.

Nositeli projektu Blue HOUSE jsou Dan Michal a Tereza Michalová. Dan se zaměřuje na celkový koncept fungování Blue HOUSE. Nese odpovědnost za tvorbu systému pro poskytování klientsky přívětivých služeb, k čemuž využívá zejména svých zkušeností z poradenské činnosti pro významné podnikové korporace nebo vládní instituce. Tereza se věnuje zejména obchodní činnosti, přičemž se může opřít o své zkušenosti, jak z realitního trhu, tak z bankovního sektoru.

Poskytovatelem služeb Blue HOUSE jako právního subjektu je poradenská společnost PBA Group, s. r. o.

Jdeme cestou své vize, na trh si nestěžujeme

Blue HOUSE má jako své poslání poskytování moderních realitních a poradenských služeb, které se ve svém jádru opírají o poslední marketingové trendy a obchodní techniky.

Cílíme zejména na nemovitosti, který mají svůj styl, svoji hodnotu a další atributy, kterým věříme. Nemovitosti bereme jako odraz životního stylu a jsme přesvědčeni, že pro kupující nejen v našem okolí je naše víra v prodávané nemovitosti důležitá.

Zaměřujeme se především na rezidenční lokality v rámci Prahy, širší centrum města, ale i na zajímavé urbanistické lokality v okolí Prahy, případně i jiné zajímavé nemovitosti v celých Čechách. Nejde nám výhradně o luxusní nemovitosti, jak se může zdát, ale o individuální přístup ke každé nemovitosti, kdy před kvantitou vždy upřednostňujeme kvalitu a kdy do centra pozornosti našich služeb stavíme realitní poradenství.

Spolupracujeme s architekty, interiérovými designéry, stavaři, projektanty či energetickými auditory.

Čím více o trhu víte, tím výhodnější realitní transakce můžete realizovat