Rozdílový prvek transakce, který nepřehlédnete

Zpětná vazba pro Vaše rozhodnutí je více, než náš tip, co můžete koupit

Co Vás na realitním trhu čeká a které otázky stojí za to si klást? Jak poznáte, že jste dospěli do fáze, kdy jste zralí pro přijetí rozhodnotí o koupi nemovitosti?

Mnoho lidí si podvědomě ztotožňuje koupi nemovitosti se samotnou transakcí, kterou stvrzují podpisem kupní smlouvy. Je to určitě okamžik, který přináší největší a nejrůznější emoce, jako jsou nadšení a radost. Někdy ale vyvolává i nervozitu, pochybnosti či dokonce obavy a strach. Ve své podstatě je ale podpis kupní smlouvy zpravidla jen formální společenskou záležitostí. To nejdůležitější se odehrává předtím a právě tomu byste měli věnovat hlavní pozornost.

Vyzkoušet můžete i praktický balíček Koupě s expertem!

Začíná na částce 5000Kč/měs jako OSOBNÍ kvalifikovaná konzultace při hledání vhodných příležitostí koupě. Vybíráme pro Vás, sledujeme trh a dáváme tipy, chodíme na prohlídky, konzultujeme pro a proti.  Výběr vhodné nemovitosti není taková náhoda, jak se v historkách známým traduje, platí, že štěstí přeje připraveným. Volejte + 420 777 65 08 65 nebo napište na info@bhouse.cz a my se Vám rádi ozveme.

Principy naší nabídky: Jako zprostředkovatel jsme v jednáních s kupujícími v lepší pozici

 • Kupujete si naši zkušenost s realitním trhem, a proto platíte za kvalifikovanou zpětnou vazbu, nikoliv za náhodný tip, který byste si mohli také najít.
 • Stěžejním prvkem našich poradenských služeb je identifikace hodnoty v nemovitostech, které při koupi zvažujete. Tyto skutečnosti pomáhají při jednáních o ceně nemovitosti.
 • Otevíráme Vám dveře do světa designu, což znamená, že umíme ukázat, jak náročné finančně i stavebně mohou být změny na Vámi preferované nemovitosti.
 • Naše odměna je stanovena na bázi provize, přičemž vždy je naším rizikem, což znamená, že je uplatněna, jen při sjednání transakce.
 • Vlastní poradenské služby poskytujeme na bázi manipulačního poplatku, který je odečitatelný v případě, že nemovitost skutečně koupíte. Je pro nás zárukou, že v našem poradenství spatřujete skutečný přínos.
 • Jak naznačuje obrázek níže, duše kupujícího je v čase těkavější, než byste si asi dokázali představit.

Krok 1. Provedeme Vás labyrintem trhu

Je prokázáno, že charakteristiky kupované nemovitosti se běžně hodně liší od původních představ. Usnadníme Vám proces uvědomění si Vašich reálných preferencí.

 • Vaše zadání: Východiskem je hlavní důvod, proč si nemovitost chcete koupit, či změna, kterou si od bydlení slibujete. Klíčovým vstupem je cenový limit nemovitosti v kombinaci s ideální lokalitou.
 • Náš dialog: Zaměříme se na jednotlivé charakteristiky nemovitosti, a to jak z pohledu jejího stavu (stáří, architektura, design, výhled, provozní náklady, rozloha, podlaží, terasa, zahrada), tak okolí (občanská vybavenost, rušnost, zeleň, vnímání lokality). Diskutujeme, co si pod těmito pojmy představujete a proč jsou pro Vás důležité. Rozlišujeme mezi potřebami a přáními.
 • Jasné představy: Mít jasnou představu o lokalitě nebo jejím charakteru je klíč. U řady ostatních parametrů je vhodné být flexibilní a nezablokovat si Vaši mysl umělými představami, které musí být za každou cenu naplněny.

Krok 2. Vyhledáme zajímavé nemovitosti

Naším úkolem je Vás informačně vybavit, vysvětlit souvislosti, rozhodnutí ale samozřejmě zůstává jen a jen na Vás.

 • Fotografie, videa, prohlídky: Vyhledáme vhodné nemovitosti. Na prohlídky chodíme s Vámi i bez Vás.
 • Audit nemovitosti: Prověříme ji po stránce právní (břemena, vady), obchodní (situace prodávajícího a jeho pravděpodobné mantinely pro vyjednávání), stavební (s projektantem prodiskutujeme stav nemovitosti, rozsah rekonstrukce, rozpočet a další potřebné věci).

Krok 3. Kupujeme pro Vás

Doporučujeme Vám připouštět si alternativy, neboť v obchodě se za unikát platí prémie.

 • Cenová jednání. Klademe důraz na silnou argumentaci a promyšlenou strategii. Kromě řady obchodních zásad vycházíme z analýzy trhu, například sledujeme, co se jak reálně prodávalo, co se dnes aktuálně nabízí a co z toho je dlouhodobě neprodejné.
 • Financování na hypotéku: Pomůžeme Vám zprostředkovat výběr nejlepšího možného úvěru na trhu.
 • Vizualizace a design: Ukážeme Vám, že chcete-li výhodně koupit, musíte být schopni vidět věci, které jiní lidé nevidí.

Krok 4. Převedeme nemovitost

Zajistíme bezpečnost dané prodejní transakce ve všech jejích fázích.

 • Postaráme se o právní servis, bezpečný převod prostředků, předání nemovitosti (při nedobré přípravě může často představovat problematický úsek transakce) a další nezbytné operace.

Jak získáte naši konkrétní nabídku?

Volejte + 420 777 65 08 65 nebo napište na info@bhouse.cz a my se Vám rádi ozveme.

Čím více o trhu víte, tím výhodnější realitní transakce můžete realizovat