Rozdílový prvek transakce, který nepřehlédnete

Proč zvolit BlueHOUSE jako Vašeho prodejce

Prodej Vaší nemovitosti je pro nás závazek, který bereme vážně. Nesbíráme velké množství nemovitostí do nabídky s tím, že jako drtivá většina makléřů jednu z nich občas prodáme. Naším cílem je prodat skutečně tu Vaši, a to za podmínek, které si společně stanovíme. Důvěra je křehká věc, a proto pracujeme transparentně.

Princip naší nabídky: Provize nemusí být nepřítelem

Vaši nemovitost připravíme s řádnou péčí na prodej, vyjednáme podmínky prodeje a zajistíme administraci transakce. Nejste-li s našimi službami spokojeni, můžete ukončit vzájemný smluvní vztah ve výpovědní lhůtě jednoho měsíce.

  • Vaši nemovitost prodáme díky prověřeným postupům (viz obsah služeb dále) za vyšší cenu, než by ji zobchodoval průměrný realitní makléř, a to i při zohlednění nákladů odměny, kterou platíte za naše služby. Počítá se výsledek, nikoliv, co Vám někdo slíbí.
  • Vzájemná spolupráce má jednoznačně definovaný obsah služeb, který smluvně garantujeme. Jejich bližší popis najdete v článku Důmyslný marketing klíčem k vysoké prodejní ceně.
  • Naše odměna je v souladu se standardem trhu stanovena na bázi 3% provize, není-li stanoveno jinak.

A navíc můžete využívat klientský systém! To je krok za krokem Váš prodej!

Srdcem klientského systému je „Můj BHOUSE prodej nemovitosti“, který uživatelsky atraktivní formou shromažďuje všechna potřebná fakta týkající se jen Vaší nemovitosti. V každém okamžiku víte, co se děje.

V systému navíc najdete praktické informace týkající se ekonomiky nemovitostí a realitního trhu. Poznáte různé cenové strategie pro prodej nemovitostí, dále zákonitosti ovlivňující výhodnost realitních transakcí a mnoho dalších cenných poznatků. Pro vstup do systému použijte odkaz ZDE.

Otevřeností jdeme proti většinovému realitnímu proudu

Přístup BlueHOSE k realitní činnosti se odlišuje od valné většiny dlouhodobě zavedených kanceláří. Jejich praktiky z principu nekopírujeme. Raději hledáme vlastní inovativní směry. Výsledek?

Odborná konzultace s Terezou Michalovou

Prodáváte? Pokud vyloženě nespěcháte  a chcete při prodeji dosáhnout maximálního výnosu, počítejte přibližně s obdobím 3-9 měsíců. Tato lhůta platí pro většinový segment, kterými jsou běžné pražské nemovitosti v přibližné ceně do 10mil. Kč. U nemovitostí za Prahou, kterým v současné době poptávka příliš nepřeje, a u dražších nemovitostí musíte počítat s delší lhůtou, což ale nevylučuje, že můžete prodat například za měsíc. Jde jen o to, že u výjimečných nebo dražších nemovitostí vybíráte mezi výrazně menší skupinkou kupujících.

Získejte kvalifikovaný názor

Prodej nemovitosti je běh na delší trať. Můžete být na začátku nebo uprostřed procesu prodeje, nicméně omyly a podceňování některých činností se nevyplácí. Konzultace Vám nezávazně poradí:
1. Jak chytře odhalit pravý potenciál nemovitosti kupujícím?
2. Jak získat z prodeje více než průměrní prodávající?
3. Jak si ověřovat důvěryhodnost a solventnost kupujících?
To vše při vědomí toho, že potřebujete:
1. Pravdivě atraktivní profil Vaší nemovitosti.
2. Proměnu potenciálních zájemců v reálné kupující.
3. Schopnost makléře být hybatelem organizace prodeje.

Právě dnes

Sjednejte si osobní schůzku se spolumajitelkou BlueHOUSE Terezou Michalovou na čísle 777 650 685. Chcete-li být sami kontaktováni, napište na michalova@bhouse.cz. Stačí jen Váš telefon a do předmětu mailu heslo BHOUSE PRODEJ.
Kliknutím na odkaz si zobrazíte její profil, včetně hodnocení reálných klientů.