Realitní univerzita: Kupuji

Vaši nemovitost definuje dokonale sladěný design, nikoliv pár dražších kousků

Kupujete-li nemovitost a nechcete-li zaplatit příliš vysokou cenu, musíte si vybrat takovou, která skrývá nikým netušený potenciál. Jeho rozvinutí je pak otázkou chytrého uplatnění Vámi preferovaného stylu designu, díky čemuž nakonec získáte mimořádnou nemovitost, aniž byste za ní utratili spoustu finančních prostředků.

Je překvapivé, že stále mnoho lidí dělá začátečníckou chybu, kdy se domnívají, že i oni mohou být designéry a zařídí si takovou nemovitost sami. Teprve časem ale zjistí, že jimi zvolená estetická řešení nebyla ta správná.

 Blue HOUSE spolupracuje s renomovanou designérkou Zuzanou Jančuškovou, jejíž práci již mohokrát prověřil čas. Na některé z jejích realizací se můžete podívat níže. 

Zkušenosti Blue HOUSE ukazují, že teprve třetí pokus zařizování nemovitosti vede k jejich spokojenosti a že právě až tento třetí pokus je realizován za pomoci architekta nebo interierového designéra. Na trhu je přitom mnoho nemovitostí, které byly jejich majiteli dříve zařízeny a nyní se velmi obtížně prodávají, protože tito majitelé dnes chtějí dostat zpět prostředky, které do nich jako samozvaní odborníci vložili.

Je paradoxem, že bariérou, proč lidé nepoužívají v této oblasti odborníky s patřiným vzděláním a zkušeností, jsou ekonomické důvody. Přitom právě tito odborníci, jsou-li skutečně dobří, Vám ušetří spoustu finančních prostředků, neboť dokážou nabídnout finančně velmi přitažilivá řešení, která Vy byste nikdy neobjevili.

Čím více o trhu víte, tím výhodnější realitní transakce můžete realizovat