PRONAJATO Minimalistická vila, kde se interiér snoubí s exteriérem

PRONAJATO Minimalistická vila, kde se interiér snoubí s exteriérem

Fakta

  • Kunratice, Praha
  • 180 m2
  • 60.000 Kč/měsíc

Proč pronajmout?

  • Vila oceněná v mezinárodní architektonické soutěži
  • Umístěna v klidné oblasti, dobrá dostupnost do centra města, na nákupy i do škol
  • Nadstandardní provedení i design interiéru
Nabízíme na pronájem designovou minimalistickou vilu od architekta Jana Dvořáka, která byla oceněna v mezinárodní architektonické soutěži. Vila o velikosti cca 180m2, 4+1, je koncipována jako přízemní prosklená stavba citlivě zasazená do prostředí zahrady, která nabízí přímý výhled na rybník Šeberák.

Architektonický výraz vily, založený na jednoduchých detailech a přírodních materiálech, klade vysoké nároky na přesnost a kvalitu provedení. Barvy, tvary a světlo, případně jejich kombinace hrají klíčovou roli. V interiéru není téměř žádný nábytek kromě sedací soupravy a jídelního stolu se židlemi, ostatní kusy jsou vestavěnou součástí celkového estetického řešení interiéru. Velké skleněné plochy umocňují pocit, že žijete trvale na zahradě, která je nejkrásnějším a trvale měnícím se sezónním obrazem.

Skutečný šperkem v interiéru je pak kuchyňská linka a to nejen pro svoji estetickou stránku, ale díky nadstandardnímu gastronomickému vybavení – všechny spotřebiče Miele, klasická trouba s mikrovlnou funkcí, parní trouba, lávový gril, vestavěný ohřívač nádobí (réchaud), atd.
Obývací pokoj navozuje dojem velkorysého prostoru díky vyšším stropům, krb dodá atmosféru a útulnost. Klidová část domu je oddělená, nabízí tři ložnice, dvě koupelny a dostatek úložných prostor. Z každé místnosti je samostatný vstup na zahradu.

Vilu ocení zejména milovníci nadčasového designu – detaily v podobě designových topných radiátorů, kvalitních světel značky Guzzini, minimalistické koupelny Villeroy&Boch či zajímavé osvětlení zahrady celkově podtrhují dokonalý dojem z celé stavby.

Stavba je umístěna ve velmi klidné lokalitě, 5minut MHD i metro, velmi dobře jsou dostupné jak centrum města, tak nákupy (OC Chodov) i prestižní školy (Prague British School či vyhlášený PORG jen 10minut jízdy). Kryté parkování na pozemku pro dvě auta.
Vila je k nastěhování jaro 2015.

Tereza Michalová

Realitní Broker
tereza.michalova@bhouse.cz
+420 777 650 865
  • Podobné
  • Moje shlédnuté

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.