NEAKTIVNÍ: Umělecký byt 3kk/2T/G s unikátními výhledy do okolí

NEAKTIVNÍ: Umělecký byt 3kk/2T/G s unikátními výhledy do okolí

Fakta

  • Košíře, Praha
  • 114 m2
  • Cena na vyžádání

Proč koupit?

  • Překrásné výhledy do zeleně a okolí
  • Vysoký standard provedení stavby i bytu
  • Příjemná klidná lokalita s dobrou dostupností
Nabízíme umělecký byt 3kk, 114m2 (84m2 interiér, 30m2 terasy) s impozantním výhledem, dvěma unikátními terasami a maximálním soukromím. Terasy jsou přístupné z obývacího prostoru i dětského pokoje, jsou příjemné velikosti - ideální na relaxaci, grilování, stolování i různé dětské hry, orientace východ a jih. Třetí místnost je řešena jako kombinace menší ložnice s propojenou otevřenou šatnou, ve které je zabudován i pracovní kout.
Byt i veškeré vybavení je nejvyšší kvality, designové a vkusné ( Walter Knoll, Rolf Benz, Villeroy Boch....), dřevěné podlahy i dveře ( americký ořech), elektrické rolety, kuchyně je v překrásném provedení se všemi vestavnými spotřebiči Gaggenau, kamennou pracovní deskou a barovým/jídelním ostrůvkem (PC 1mil Kč).
Koupelna i samostatná toaleta v nadstandardu - sanita i dlažba Villeroy & Boch, doplněno prvky z exotického dřeva wenge. V bytě je dostatek úložných prostor formou vestavěných skříní, součástí kuchyňského koutu je i samostatná komora.Vytápění je centrální se samostatnými měřiči pro spotřebu energií.
K bytu náleží taktéž jedno garážové stání. V rámci domu je možné užívat i společný uzamykatelný sklep a kolárnu.
Rezidence se nachází v oblasti zajímavých historických objektů i ambasád, lokalita je mimo hlavní městský ruch, nabízí nejen pěší možnosti procházek (parky Kavalírka, Šalamounka), sport (sportoviště Cibulka, Mrázovka tenis), ale i plnou občanskou vybavenost 7min autem (Anděl, Waltrovka).
Vřele doporučujeme prohlídku, ideální pro pár či trojčlennou rodinu.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Břevnov
Praha
372 m2
Cena na vyžádání
více >
Smíchov
Praha
372 m2
Cena na vyžádání
více >
Ořechovka
Praha
101 m2
-
více >
Košíře
Praha
106 m2
-
více >
Hlubočepy
Praha
162 m2
-
více >
Smíchov
Praha
340 m2
-
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.