NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Nový 3+kk v překrásně rekonstruovaném secesním domě

NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Nový 3+kk v překrásně rekonstruovaném secesním domě

Fakta

  • Bubeneč, Praha
  • 98 m2
  • -

Proč koupit?

  • Vysoká kultura bydlení, promyšlený design
  • Nadčasová rekonstrukce, která nešetřila na kvalitních materiálech
  • Secesní dům se zajímavou investiční hodnotou do budoucna
Nabízíme na prodej výjimečný prvorepublikový byt 3+kk s vynikající dispozicí v secesním domě projektu www.navysinach6.cz. Na webu získáte informace o kompletní renovaci domu z roku 1906, současně můžete zhlédnout inspirativní video, které Vám představí duši projektu.
Renovace domu Na Výšinách 6 klade ojedinělý důraz nejen na zachování původních historických prvků, ale i na citlivé propojení s moderním designem. Výsledkem nemá být pouze opravený dům, ale vytvoření působivého standardu, který nabídne nevšední bydlení. Vysoký standard bytu nekončí za jeho hranicí, ale přelévá se do interiéru celého domu.
Obdivovat můžete originální vypínače Berker 1930 z ušlechtilého porcelánu Rosenthal, klasické litinové radiátory nebo luxusní skleněnou mozaiku až do výše stropu. Na zakázku byly vyrobeny repliky původních dveří, repliky původních špaletových oken s izolačními skly a položena byla jako replika nová dubová parketová podlaha.
Byt, který nabízíme k prodeji, se nachází v nově postaveném 3.patře, cena uvedená v inzerci zohledňuje 15% DPH.
Koupě bytu představuje zajímavou investiční příležitost, neboť přináší kombinaci nadčasového domu, kompletně zrekonstruovaného prvorepublikového bytu s vynikající dispozicí a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné.
Návrh designových řešení, prezentaci projektu a prodej bytových jednotek zajišťuje realitní butik Blue HOUSE www.bhouse.cz.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Košíře
Praha
110 m2
13.900.000 Kč
více >
Košíře
Praha
121 m2
-
více >
Bubeneč
Praha
114 m2
-
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.