NEAKTIVNÍ: PRODÁNO prémiový loft 3+kk s krbem v secesním domě

NEAKTIVNÍ: PRODÁNO prémiový loft 3+kk s krbem v secesním domě

Fakta

  • Bubeneč, Praha
  • 114 m2
  • -

Proč koupit?

  • Zachování secesních prvků, promyšlený design v každém detailu
  • Nadčasová rekonstrukce, která nešetřila na kvalitních materiálech
  • Secesní dům se zajímavou investiční hodnotou do budoucna
Nabízíme na prodej moderní loft 3+kk v prvorepublikovém domě z roku 1906. Loft v sobě kombinuje duch zcela nově zrekonstruovaného secesního domu a soudobého designu, více se o projektu dozvíte na www.navysinach6.cz.
Jedinečný loftový prostor je tvořen kuchyní s obývákem, který dále doplňuje první ložnice s WC ve spodním patře a druhá ložnice s WC v horním patře. Základní standard bytu tvoří originální vypínače Berker 1930 z ušlechtilého porcelánu Rosenthal, klasické litinové radiátory nebo koupelnová luxusní skleněná mozaika až do výše stropu. Přirozenou dominantou jsou velká střešní okna Solara Historik, která jsou určena pro památkově chráněné oblasti. Na zakázku byly vyrobeny nové moderní hladké dveře a jako replika byla položena nová dubová parketová podlaha. Byt má ještě v projektu vzdušnou skleněnou stěnu a přípravu na krb.
Příznačným rysem domu je čistý a svěží interiér s řadou secesních prvků, k dispozici je nový výtah. Výsledkem není pouze opravená nemovitost, ale vytvoření působivého standardu, který nabídne nevšední bydlení.
Byt, který nabízíme k prodeji, se nachází v nově postaveném 6 a 7 patře, cena uvedená v inzerci zohledňuje 15% DPH.
Koupě bytu představuje zajímavou investiční příležitost, neboť přináší kombinaci nadčasového domu, kompletně zrekonstruovaného prvorepublikového bytu s vynikající dispozicí a zejména umístění v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy Letné. Na www.navysinach6.cz můžete zhlédnout inspirativní video, které Vám představí duši projektu. Návrh designových řešení, prezentaci projektu a prodej bytových jednotek zajišťuje realitní butik Blue HOUSE www.bhouse.cz.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Košíře
Praha
121 m2
-
více >
Bubeneč
Praha
98 m2
-
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.