NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Slunný praktický byt 4kk/2T/G

NEAKTIVNÍ: PRODÁNO Slunný praktický byt 4kk/2T/G

Fakta

  • Košíře, Praha
  • 121 m2
  • -

Proč koupit?

  • Praktická dispozice s terasami a velkorysými výhledy do zeleně
  • Nízkoenergetická budova, úsporný měsíční provoz
  • Lokalita blízko přírody a golfového hřiště
Nabízíme na prodej prosvětlený byt 4+kk se dvěma terasami, parkovacím stáním a sklepem. Byt se nachází ve 4.patře novostavby YIT Green Motol a jeho dominantou jsou otevřené výhledy do klidu a zeleně.
Byt má praktickou dispozici ideální pro čtyřčlennou rodinu - obývací pokoj s kuchyní a vstupem na dvě různé terasy (západní, severní), hlavní ložnice a pokoj se vstupem na terasu, další pokoj, koupelna (s vanou, sprchou i wc), další samostatná toaleta a šatna.

Mezi nadstandardy bytu patří kvalitní třívrstvá dřevěná podlaha Kährs, velkoformátová eurookna s dvojskly, klimatizace, videotelefon, kamerový systém v celém objektu vč. garáží, centrální plynová kotelna v domě s úsporným provozem (měsíční poplatky do 5000 Kč komplet vše!), budova vlastní energetický štítek třídy B. Součástí areálu budovy je také dětské hřiště.

Lokalita nabízí absolutně příjemné a praktické místo k bydlení - velmi dobrá dostupnost do centra, do přírody (dům se nachází přímo u přírodního parku Košíře-Motol, v blízkém okolí taktéž Cibulka, Hvězda, Ladronka) ale i za sportovním vyžitím (tenis Vista, golf Motol) a velkou nabídku dobrých škol pro děti na Praze 5,6.

Prohlídka dle dohody, součástí prodeje je i vybavení.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808
  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Bubeneč
Praha
114 m2
-
více >
Bubeneč
Praha
98 m2
-
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.