Kateřina Bačová

Realitní broker   +420 602 163 909   katerina.bacova@bhouse.cz

Záliba v nemovitostech se stala mojí profesí

Jako bývalý zaměstnanec ČSA jsem zvyklá na poskytování vysokého standardu klientsky přívětivých služeb, a to i v psychicky náročných situacích. Právě tuto zkušenost se snažím přenášet do své práce realitního makléře. Kladu důraz na skutečně dobrou znalost nemovitostí, které nabízím, dále usiluji o příjemné vystupování, flexibilitu, také spolehlivost v komunikaci a organizační předvídavost, což ve svém součtu představuje pojetí služeb, které jsem sama dříve jako častý klient realitních makléřů postrádala.

Hlavní specializace

Zaměřuji se především na prodej a pronájem nemovitostí v rezidenčních oblastech Prahy 5, 6 a dále v okolí Prahy-Západ, tedy v lokalitách, které osobně sama velmi dobře znám.

Ve své práci hodně čerpám ze svých osobních zkušeností s bydlením v různých částech Prahy, zejména Prahy 6 (Břevnov a Dejvice):  V posledních 20letech jsem se 7x stěhovala, a tak nejenže dobře rozumím všem možným aspektům různých realitních transakcí, ale umím také věci praktickým způsobem zorganizovat a vím, jak lidé přemýšlejí v nejrůznějších životních situacích.

Předchozí práce v mezinárodním prostředí mě naučila vnímat nemovitosti jako domov, který má více sloužit, než jenom zatěžovat. Blízkost škol a zaměstnání nejenže ušetří spoustu času, ale vytváří také prostor pro rodinnou pohodu.

Ráda vytvářím něco nového, a proto nacházím zálibu v rekonstrukcích a zařizování interiérů, líbí se mi moderní, ale i klasická architektura, rovněž jakýkoliv design, který má své kouzlo a půvab. Spolu se svojí 20letou dcerou navíc objevujeme různé trendy v umění…

Předchozí profesní zkušenosti

  • Přibližně 20let jsem pracovala jako stewardka národního leteckého přepravce ČSA.

  • Vystudovala jsem gymnázium, obor psychologie, jenž dodnes považuji za velmi užitečný obor pro práci

Čím více o trhu víte, tím výhodnější realitní transakce můžete realizovat