Monika Petrášová

Realitní broker  +420 720 025 808   monika.petrasova@bhouse.cz

Bhouse_Monika

Nemovitostem se věnuji více než deset let…

Za tu dobu jsem mnoha domácím a zahraničním klientům pomohla najít jejich ideální bydlení. Přes své humanitní vzdělání a založení se zároveň snažím v nemovitostech objevovat tu správnou hodnotu. Největší radost mi proto působí, když se tito klienti později ke mně vracejí a nakupují si další nemovitosti, a to ve chvílích, kdy hledají zajímavé investiční příležitosti pro zhodnocení svých finančních prostředků.

Hlavní specializace

Věnuji se především pronájmům a prodeji rezidenčních nemovitostí na Praze 1, 2, 6, 8 a okoli Praha – západ. Jedná se o lokality, ve kterých dlouhodobě trávím spoustu času a které jsem si postupem času oblíbila. Díky tomu je dobře znám.

Předchozí profesní zkušenosti mi také umožňují se zabývat poradenstvím při výběru a nákupu investičních nemovitostních celků po celé České republice, a to jak pro domácí, tak zahraniční realitní fondy.

Profesní zkušenosti

  • V letech 2007-2014 jsem působila v realitní společnosti Six real, s.r.o. jako senior partner. Byla jsem zodpovědná za prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí od developerských společností i jednotlivých majitelů zahraničním a domácim investorům. Specializovala jsem se zejména na spolupráci s firmami Huyndai, Mittal Steel, Dalkia, Tieto, Makro, Vitkovicke zelezarny, kdy jsem jejich top managemetu doporučovala výběr vhodných nemovitostí. V mé odpovědnosti byla i spoluprace s realitními fondy při výběru nemovitostí, jako například prodej činžovních domů s nájemniky nebo kancelářských budov.

  • V letech 2003-2007  jsem působila v Orco Project Management  jako sales manager, mimo jiné s odpovědností za prodej těchto projektů:

    • 1. etapa  Slunčný vršek, Praha  – 572 bytů.

    • Luxusni rezidencni nemovitost Podkova Ostrava – 51 bytů

    • Luxusni rezidenční nemovitost Koliba, Bratislava – 92 bytů.Všechny byty byly úspěšně prodány domácím nebo zahraničním investorům k vlastnímu bydleni nebo na investici. V případě investice se v mnoha případech nadále podílím na spolupráci s majiteli ohledem pronájmu nebo přeprodeji jejich nemovitosti.

  • Absolvovala jsem studium politických věd na Masarykově univerzitě v Brně a rovněž roční studium na RUHR Universitat Bochum, Německo. Po promoci jsem odjela na několik let do zahraničí, neboť jsem chtěla cestovat a poznávat svět. Profesní zkušenosti s nemovitostmi jsem ziskávala na Tenerife, Londýně a New Yorku. Mluvím anglicky a německy.

Čím více o trhu víte, tím výhodnější realitní transakce můžete realizovat