Nová tvář bytů v domě Na Výšinách 6

17/05/2018

Přinášíme Vám první reálný pohled do nových bytových jednotek projektu renovace činžovního domu Na Výšinách 6, na kterém se designově a marketingově podílí realitní butik BlueHOUSE.

Projekt staví na zachovávání původních secesních prvků s novorenesančním zabarvením a jejich propojení s moderním soudobým designem, a to v rozsahu, který si určují sami klienti, čímž mohou být zcela naplněny jejich nároky na bydlení v souladu s tempem dnešní doby.

Povšimněte si, jaký důraz jsme kladli na jednotlivé detaily a jak se tyto detaily spojují v jeden kompaktní celek. Takové množství atraktivních prvků, které jsme do bytů v jednom balení nově vnesli, na realitním trhu jen tak nenajdete.

Atypické prosklené koupelnové stěny až do stropu
Původní kamenná kamna a prosklené dveře s čirým sklem a fazetou
Sklo mozaika v koupelnách až do výše 3m nebo vypínače z ušlechtilého porcelánu
Čistý interiér založený na obnově původních historických prvků
Sklepy, do kterých i rádi zajdete
Mosazné zvonky vkusně doplňují mosaz v osvětlení

Kombinace původních prvků s novými jako jsou pečlivě repasované dveře nebo jejich repliky, působivé osvětlení, nový výtah, skutečně historický duch sklepů nebo takový detail jako jsou mosazné zvonky tvoří dohromady velkoryse pojatý interiér domu.

Výsledkem je zde bydlení, jehož vysoký standard se přelévá do celého interiéru secesního domu. Kultura bydlení není omezena hranicemi jednotlivých bytů, ale je tvořena širším prostorem, ve kterém se pohybujete.

Měsíčník realitního blogu

Nebyla nalezena žádná pole.

Sledujte nás

Bhouse v Home&Garden TV

Tereza Michalová jako jediný český makléř provádí Prahou diváky amerického populárního pořadu LIVE HERE, BUY THIS.

Návrat na hlavní stránku blogu ZDE.

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme.